Referencie | tax-in.sk

Referencie

K firme Taxin som sa dostala úplnou náhodou a ani som netušila, že v mojom rodnom meste je firma, ktorá mi vie pomôcť s daňovým priznaním, s profesionálnym prístupom. Pani Šlosárova je so svojim tímom šikovných dievčat veľmi ochotná, profesionálna, ústretová, cenovo prijateľná. Na každú položenú otázku odpovedajú rýchlo a ochotne. Ja som maximálne spokojná a verím, že služby tejto firmy budem využívať dlhodobo.

Maja Virostková

S firmou TAXIN spolupracujem už od oktobra 2016, doteraz som na PN a o všetky papiere ohľadom marodky sa mi stará tato firma. Čo potrebujem vybaviť, tak sa obraciam na nich. Sú milé, láskavé, usmievavé a je rados%t ísť k ním. Pomáhajú s papiermi aj môjmu manželovi. Vrelo odporúčam. Veľká vďaka všetkým pracovníkom.

Iveta Labantová

S poradenskou firmou TAX-IN mám skúsenosti viac ako 3 roky. Je to najlepšia voľba pre tých, ktorí sa nevyznajú, nemajú čas a neovládajú dobre nem. jazyk. Sú rýchli, profesionálni a ľudskí. Majú chuť sa učiť niečo nové. Vrelo odporúčam a zároveň ĎAKUJEM za všetky služby. 

Richie

Vrelo odporúčam. Milý prístup a všetko rýchlo a na čas vybavené. Ja som trochu zábudlivá ale vďaka pani ktorá ma má v Tax-in ma starosti sme všetko stihli... káždù PN mi AT preplatili a ja so tak mohla bez starosti oddychovať aby bábo v brušku pekne rástlo. A teraz si už užívam 7 týždňového krpca a na účet mi chodí materská (všetko vybavovali v tax-in) z rakuska a ja ani neviem ako... Kolektív Tax-in, patrí vám jedno veľké ĎAKUJEM !!!!

Mirka Gettová

Dobrý deň, Ja sa ozvem určite skôr, veď bude aj daňové priznanie. Pokojne moju chválu použite aj s plným menom, je totiž zaslúžená a nemám s tým problém. Rozhodne v mojom mene treba vyzdvihnúť priateľský prístup, veľmi rýchle reakcie a hlavne vysokú odbornosť. Keby všetci v SR pracovali tak ako Vy, bolo by tu už dávno druhé Švajčiarsko, ako nám krátko po revolúcií sľuboval istý pán.

Ctibor Fiala

Dobrý večer, služby pani Šlosarovej už využívam tri roky a som veľmi spokojná. Komunikácia s jej firmou je rýchla a ústretová za čo sa chcem poďakovať. Možno sa na ňu obrátiť s akýmkoľvek problémom vždy vie pohotovo poradiť. Ďakujem.

Ľudmila Mizeráková

Som s nimi nadmiru spokojny.Vzdy nam so vsetkym pomohli a vzdy vsetko zariadili k nasej spokojnosti.Pomahaju nam uz viac ako 3 roky a za ziadnu iny spolocnost by sem ich nevymenili! Mozem len odporucit.

Štefan Przeczej

Dobrý deň pani Júlia, dnes mi prišla odpoveď z Finanzamtu. Moje DP 2015 je spracované, všetko je v poriadku. Chcem Vám a Vaším asistentkám veľmi pekne poďakovať za rýchle vybavenie mojej žiadosti a teším sa na ďalšiu spoluprácu. Prajem Vám pekné predvianočné dni, s pozdravom.

Germanová

S firmou TAXin s.r.o. spolupracujem už skoro 2 roky. Vždy boli ochotní, ústretoví a vo svojej práci profesionálni. Vďaka tejto firme som kľudnejšia, s vedomím, že mi vždy vo všetkom poradia, vybavia, preložia atď. Môžem ich iba odporučiť.

Timea, Banská Bystrica

Na ag. pani J. Slosar som sa obratila v case, ked som uz pracovala ako opatrovatelka v At. a zostala som tehotna a v tej chvili som nemala ani ponatia co ma čaka, co,kam,komu treba nahlasit....a s odstupom času mozem povedat, ze toho nebolo malo. Od prveho pociatku ako som sa obratila s prosbou o pomoc a poradenstvo pri vybavovaní na pani J.Slosar, som sa stretla s maximalnym pochopením, ustretovostou , profesionalnym ale predovšetkym ludskym pristupom. Ocenujem nesmiernu trpezlivost a ochotu., individualny pristup ako u pani J.Slosar tak aj u jej asistentiek. Je to spolahlivy partner, z mojej strany mozem len povedat maximalna spokojnost a patrí im velka vdaka za pomoc aj odvedenú pracu.

A.Popelkova

Dobrý deň, Volám sa Erika Smutková . Pracovala som v Rakúsku ako opatrovateľka. Čakala som svoje prvé dieťa, na ktoré som sa veľmi tešila. Raz vo vlaku som sa zoznámila s jednou milou dámou, ktorá mi povedala , že ona pomáha budúcim mamičkám pri vybavovaní materskej a príspevkov , ktoré poskytuje Rakúsko. Vtedy ma stretlo asi šťastie. Všetko mi pomohli vybaviť , nemala som žiadne stresy ani nezdary. Bola to pre mňa najväčšia pomoc. Ak som mala nejaké otázky , radi a rýchlo mi v tom pomohli a vybavili pre mňa veľmi pokojné obdobie, aby som sa mohla naplno venovať svojmu synčekovi a vedela , že mám niekoho na koho sa môžem 100 % spoľahnúť. Veľmi pekne ďakujem agentúre TAX-IN s.r.o., nebyť ich mala by som len slzy v očiach. Môžem ich len odporučiť každému, nebudete sklamaný, ale šťastný . Ja im len za všetko môžem ďakovať .

Erika Smutková

Doteraz som sa z vašej strany stretla len s príjemnými ľuďmi, ktorí vedeli vysvetliť, poradiť vybaviť..Určite by som vás doporučila ďalej každému, kto vybavuje nejaké veci v Rakúsku. Sama by som sa už do toho nepúšťala :)

Janka Demeterová

Dobrý deň. Sme s vašimi službami maximálne spokojní, ďakujeme vám za pomoc a podporu pri vybavovaní. Lucia, Lučenec. Inak včera nám prišli peniaze za tie 2 mesiace na manžela- konečne. Tak ďakujeme za všetko. Určite pomohol aj posledný telefonát.

Lucia, Lučenec

So službami pani Šlosárovej a jej asistentiek som nadmieru spokojná, s ich pomocou sa mi podarilo vybaviť všetky papiere, takisto komunikácia s nimi bola bezproblémová, vždy boli ochotní poradiť a pomôcť. Budem ich odporúčať ďalej. Ani nevedia ako veľmi mi pomohli :)

Monika Belušíková, Papradno

Spoločnosť TAXin som oslovila pred niekoľkými rokmi, či by mi nepomohli s daňovým priznaním a vybavovaním dokladov pre rakúske úrady. S touto spoločnosťou som veľmi spokojná. Prostredníctvom odborných pracovníčok, ktoré v tejto spoločnosti pracujú, si môžem v Rakúsku uplatniť rodinné prídavky, rodičovský príspevok, mám vypracované daňové priznanie. Môžem sa na nich obrátiť s akýmikoľvek otázkami, ktoré sú mi hneď a profesionálne zodpovedané. Veľmi pekne im ďakujem a želám veľa úspechov.

Daniela Mojžišová, Trenčín

Dakujeme velmi pekne, ak by ešte niečo chýbalo, tak Vám to hned pošlem :) som veľmi šťastná a vdačná, že Vás mám :D :D :D Naozaj sú okolo toho len opletačky :(

Erika z Nitry

Chcela by som podakovat jednej zlatej pani p. Júlia Šlosárová dakujem za pomoc pri rakuskych vybavovackach ohladom materskej,km,wchg,kbg a ostatnych veciach,ako sa o vsetko starate a pomahate. Mozem iba odporucit aj ostatnym mamickam,je to zodpovedna,spolahliva a mila osobka este raz: VDAKA

Spokojná zákazníčka

Pani Šlosarová chcem sa Vám opäť poďakovať za všetko čo pre nás robíte. Ste úžasný človek s veľkým srdiečkom a trpezlivosťou teda obrovskou. Práve nam prišla materská viete aká radosť.... nenachádzame slov je to veľmi veľká suma ktorá nám pomôže na dome. Ste skvelá!!!!!!!!

Klientka

Už 5 rokov pracujem ako opatrovateľka v Rakúsku, kde som hneď od prvého roka podávala daňové priznanie. Mala som "šťastie" na rodinu, ktorá mala vlastného daňového poradcu, ktorý spracúvaval aj moje daňové priznania. Keďže som za spracovanie daňového nič neplatila, tak to aj vyzeralo - neprimerane vysoké odvody, ktoré sa každoročne zvyšovali aj napriek tomu, že plat som mala rovnaký. Keď som získala kontakt na pani Šlosárovú, neváhala som a obrátila som sa na ňu . Vďaka nej dokonca som sa dozvedela aj o tzv. negatívnej dani, na ktorú som mala nárok celých 5 rokov, no daňový poradca rodiny ma na to neupozornil. Na základe toho som si nárokovala na vyplatenie tejto negatívnej dane, čo sa nakoniec aj podarilo. Taktiež jej musím poďakovať aj za spracovanie korešpondencie medzi mnou a Finanzamtom v Rakúsku.

Butelová, Michalovce

S firmou Tax-in som začala spolupracovať keď som ako opatrovateľka pracujúca v AT zostala tehotná. Pomohli mi so zasielaním všetkej agendy a komunikáciou s úradmi , nakoľko moja nemčina je v tomto smere veľmi chabá. Pomohli mi s vybavovaním PN, Materského príspevku , rodinných prídavkov a aj rodičovského príspevku taktiež s daňovými priznaniami. Komunikácia či už po telefóne alebo mailom bola vždy na 100% :) A všetky dotazy vedeli zodpovedať a vyriešiť a taktiež aj vo všeličom poradiť. Som s nimi veľmi spokojná a vrelo odporúčam :) Eva Súliková, NitraS firmou Tax-in som začala spolupracovať keď som ako opatrovateľka pracujúca v AT zostala tehotná. Pomohli mi so zasielaním všetkej agendy a komunikáciou s úradmi , nakoľko moja nemčina je v tomto smere veľmi chabá. Pomohli mi s vybavovaním PN, Materského príspevku , rodinných prídavkov a aj rodičovského príspevku taktiež s daňovými priznaniami. Komunikácia či už po telefóne alebo mailom bola vždy na 100% :) A všetky dotazy vedeli zodpovedať a vyriešiť a taktiež aj vo všeličom poradiť. Som s nimi veľmi spokojná a vrelo odporúčam :)

Eva Suliková, Nitra

Milá pani Júlia. Srdečne Vám chcem poďakovať za Vaše služby, ktoré už dlhší čas s mojim snúbencom využívame. Ide hlavne o poradenstvo v oblasti financií a rady ohľadom rakúskej živnosti, rodinných prídavkov v Rakúsku. Sme Vám obaja veľmi vďační, pretože ste všetko zvládla na profesionálnej úrovni, s prehľadom a aj v časovom limite, ktorý bol vopred dohodnutý. Prajeme Vám obaja veľa spokojných klientov, zdravie, pevné nervy, pohodu v rodine aj v osobnom živote. Ostávame s pozdravom a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Adriána a Emil

Týmto by som sa chcela hlavne poďakovať pani Šlosárovej, pani Šenšelovej ako aj ďalším členom TAXin, za perfektné služby a spoluprácu. Veľmi mi pomohli s komunikáciou s rakúskymi úradmi, pri vybavovaní rizikového tehotenstva, materského a rodičovského príspevku, rodinných prídavkov. Poradili, vybavili .... Komunikácia s nimi je naozaj bezproblémová, sú nápomocní, milí a majú ľudský prístup. A ja som mala čas na svojho drobca a nemusela som hodiny dohľadávať zákony na internete na čo všetko mám ako rakúsky živnostník nárok. Túto agentúru a celý jej tím môžem len odporúčať a to všetkými desiatimi :-)

Denisa Guľašová

Pani Šlosárovú som vyhľadala v čase keď som ešte pracovala v Rakúsku ako opatrovateľka a dozvedela som sa, že budem tretíkrát mamička. Kontakt na ňu som mala uložený v telefóne asi rok od jednej známej ktorej tiež veľmi pomohla. Mala som to šťastie, že si našla čas aj na osobné stretnutie a začali sme spolu komunikovať telefonicky a emailami. Na každú moju i keď banálnu otázku mi promptne odpovedala a riešili sme všetko spolu od doby kedy som odišla od rodiny v AT až po ukončenie mojej živnosti v Rakúsku. Vždy keď sa vyskytol problém som jej napísala , prescanovala tlačivá a vec sa riešila. Bez odbornej pomoci pani Šlosárovej a potom neskôr aj jej spolupracovníčok by som bola stratená, lebo som netušila ani na čo všetko mám nárok a čo mi patrí. Odporúčam ak si neviete rady a cítite sa bezmocné v začarovanom kruhu papierov a vybavovačiek a samozrejme k tomu rodina, domácnosť, nedaj bože choroby sadnúť k PC a osloviť Pani Šlosárovu a začať kúsok po kúsku postupne bombardovať rakúske úrady:) Veľmi pekne ďakujem za 3 roky spolupráce.

Hovancová Júlia

Som veľmi rád že môžem touto cestou reagovať na inzerát - recenziu ktorú som našiel v minulosti na internete ako aj na všetky moje doterajšie skúsenosti so spoločnosťou TAXin s.r.o. . Volám sa Peter STRAPEC a ku spoločnosti TAXin alebo konkrétnejšie povedané k pani Šlosárovej som sa dostal v čase keď moja manželka pracovala v Rakúsku. Popri bežných administratívnych úkonoch ako sú daňové priznania, odvody a pod. sa naviac u mojej manželky vyskytli dlhodobé zdravotné problémy a pribudlo tehotenstvo. Z dôvodu že moja manželka v tomto čase trávila väčšinu času v nemocniciach a z dôvodu mojej jazykovej bariéry - neznalosti nemeckého jazyka, ako aj neznalosti rakúskej administratívy, zákonov, vyhlášok nariadení a pod. som bol bezpodmienečne prinútený vyhľadať pomoc druhých ľudí. Na odporúčanie mojej švagrinej som si prečítal vyššie spomenutý inzerát - recenziu v ktorej jedna pani chválila pani Šlosárovú ako veľmi šikovnú osobu ktorá jej pomohla pri podobných problémoch a komunikácii s rakúskymi úradmi.Recenzia ktorú som na pani Šlosárovú čítal sa realite len približovala a bola len veľmi strohá. Z mojich skúseností by som tú recenziu skôr premenoval a upravil na "Ódu na radosť" .... by som tam doplnil oveľa viac a LEN a LEN samotných pozitív.Aj keď väčšinou som komunikoval s pani Šlosárovou a neskôr s pani Šenšelovou ja osobne tak aj s manželkou sme sa zhodli že s takým ľudským prístupom a ochotou pomôcť sme sa v komunikácii alebo pri vybavovaní papierov s "úradmi" ešte nestreli. Naviac musím pripomenúť vysokú rýchlosť vybavovania dokladov, odbornosť a znalosť rakúskej legislatívy - v prípade nejasností alebo nových okolností okamžité odkomunikovanie daného problému s rakúskymi úradmi a následne moje usmernenie, ako aj komplexnosť úkonov so všetkými úradmi, tlmočníctvo alebo lepšie povedané prekladateľské služby lekárskych správ a iných úradných dokumentov......skrátka dokonalosť sama o sebe ....NAOZAJ !!! ..... LEN A LEN VRELE ODPORÚČAM .....V prípade nejakých otázok ma môžete kedykoľvek kontaktovať.

Peter STRAPEC

Ďakujem vám naozaj za všetko ste úplne super aj s pani Sykorovou je úžasná naozaj škoda, že je tak ďaleko by som ju aj rad videl niekedy.. Ale s vami sa určite niekedy stretnem ako sme si sľúbili.. A ďakujem vám aj za kolegu už ho rieši pani Sýkorová.

Róbert R.

Dobrý podvečer pani Slosarova. Faktúru za služby som uhradil ako vždy najrýchlejšie ako sa dalo :) Posielam vám doklad o úhrade. Ďakujem a obzvlášť vďaka pre moju poradkyňu pani Sýkorovú ktorá vždy pomôže a poradí pri riešení problémov. Veľká vďaka za vaše služby. Prajem celému vášmu týmu pekné adventné obdobie a hlavne zostaňte zdraví. 

 

Jozef Muránsky